Ogłoszenie


#1 2018-09-27 03:14:44

Hardyz

Administrator LoW™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 45
Punktów :   

Segment w ringu: Roman Reigns /w. CM Punk



*Na arenie w Tucson po raz drugi tego wieczoru rozbrzmiał znany wszystkim theme song. Roman Reigns szedł powoli z mikrofonem do ringu przy aplauzie ze strony fanów. Gdy znalazł się już w centrum kwadratowego pierścienia "The Big Dog" poczekał chwilę, aż opadnie wrzawa ze strony trybun, a następnie zaczął swój speech.*

https://i.imgur.com/Hmo8vwi.gif

- Miło jest mi was witać ponownie. Zanim powiem cokolwiek to muszę was przeprosić. Przeprosić za dzisiejszą porażkę przeciwko Damienowi Sandowowi. Jest to wprawdzie utalentowany zapaśnik, lecz jeszcze mu trochę do mnie brakuje. Potraktujmy to jako incydent i uznajmy, że taki incydent się już ponownie nie powtórzy w przyszłości, przyrzekam wam to. No ale dobrze, nie przyszedłem tutaj mówić tylko o tym. Przyszedłem powiedzieć o czymś ważniejszym, z resztą, sami zobaczcie.

*Kamera skierowała się na wielki telebim, a tam było widać zdarzenia sprzed tygodnia, z Raw #14 z San Diego. CM Punk zaatakował tam Romana Reignsa na zapleczu z zaskoczenia, a do tego, gdy zaczął tracić inicjatywę w brawlu użył swojej walizki jako broni, w związku z czym wygrał bójkę na backstage'u.*

- Sami widzicie... Na pewno część z was obawiała się o mój stan zdrowia po tym haniebnym ataku ze strony CM Punka. Jak widać, mam się wciąż dobrze i zapewniam was, że w przyszłości również będę. Wróćmy jednak do tej sytuacji. Każdy z was zgodzi się, że CM Punk to chyba największy tchórz w tej federacji. Najpierw 2 tygodnie temu chciał odebrać pas WWE, który jest własnością Pastora Williama Eavera, na co oczywiście nie mogłem pozwolić. Potem zaatakował znienacka także i mnie, do tego stworzył sobie niesprawiedliwą przewagę, gdyż użył sprzętu w postaci swojej walizki. Powiem ci coś teraz Punk. Kreujesz się na wielkiego mistrza, ciągle bcyanzisz coś o swoim ruchu "Straight Edge" kiedy tak naprawdę ty nie masz żadnego ruchu. Publiczność tobą gardzi i cię nie szanuje. Gdzie są twoi, jak to mówisz, "uczniowie"? Jesteś sam. Zagubiony w wielkim świecie. Z wyolbrzymionymi ambicjami. Walizkę udało Ci się zgarnąć w niezwykle fartownych okolicznościach. Nie ma mowy o jakiejkolwiek twojej ciężkiej pracy i treningach. Jesteś zwykłym pyszałkiem, który jest mocny w gębie, a jak przyjdzie co do czego, to potrafisz zaatakować tylko zza pleców. Jestem ciekaw jakby ci poszło, gdybym miał szansę obronić się przed...

*Słowa Romana zostały przerwane, gdyż na hali rozbrzmiał pewien theme song.*



*Na rampie pojawił się CM Punk. W jednej ręce trzymał mikrofon, a w drugiej swój talizman szczęścia, czyli walizkę "Money in the Bank".*

http://i49.tinypic.com/oqyhl1.jpg

- Roman, Roman, Roman... Chyba się troszeczkę zapominasz. Nie zapominaj z kim masz do czynienia. Mówisz, że ja jestem tylko mocny w gębie, a publiczność mnie nie szanuje? Ok, zgodzę się, ci rozkapryszeni idioci z widowni, którzy są przyzwyczajeni do wygodnego życia zazwyczaj nie lubią ludzi, którzy mówią im prawdę prosto w oczy. Prawdę o ich ŻAŁOSNYM stylu życia. Niemniej jednak musisz wiedzieć, że jestem Mr'em. Money in the Bank! A wiesz co to oznacza? Że patrzysz na przyszłego WWE World Heavyweight championa! Przy okazji bycia mistrzem WWE i posiadania tego cudownego pasa mistrzowskiego. Musisz wiedzieć, że to co wydarzyło się przed tygodniem, mam na myśli ZASŁUŻONY atak na ciebie to była KARA za twoje postępowanie. Tak, dobrze słyszałeś. Wymierzyłem ci tydzień temu należną SPRAWIEDLIWOŚĆ. Trzeba było się nie wtrącać w nieswoje sprawy. Rozumiem, że Pastor może być Twoim przyjacielem itd. Niestety, jego czas się już skończył, a nadszedł czas NOWEGO PROROKA, czyli mnie. Swoim bezczelnym zachowaniem odroczyłeś tylko to, co nieuniknione. Czy ci się to podoba czy nie, to niedługo zrealizuję swój kontrakt i zostanę WWE Championem. Przyznam, że niezwykle mnie zezłościłeś. Niech to będzie dla ciebie ostrzeżenie. Jeśli jeszcze raz się wtrącisz w moje sprawy to nie będę taki delikatny...

*Roman natychmiast wszedł w słowo Chicago Made'a*

- Punk, czy ty siebie słyszysz? Wprost nie mogę uwierzyć jaki jesteś zarozumiały. Ktoś taki jak ty nie zasługuje, żeby KIEDYKOLWIEK być mistrzem WWE. I jeśli będzie trzeba, to będę udaremniał KAŻDĄ próbę realizacji Twojego kontraktu. Każdy się chyba ze mną zgodzi, że w szatni znajdzie się 100 lepszych zapaśników, którzy mogliby być mistrzami. Jestem pewien, że w normalnym starciu nie miałbyś ze mną najmniejszych szans. Jeśli jesteś taki dzielny i heroiczny to zapraszam do MOJEGO ringu. Zmierzmy się tu i teraz! Założę się, że stchórzysz, gdyż ty zwyczajnie... nie masz takich jaj, żeby się ze mną zmierzyć!

*Publika przy ogromnym aplauzie wstała z miejsc*
*Punk rzucił mikrofonem w rampę i przymierzał się do wbiegnięcia do ringu i rozpoczęcia brawlu, gdy...*




*Na arenie rozbrzmiał theme song generalnego managera Raw, Shane'a McMahona!*

- Hola, hola! Co wy tutaj próbujecie właśnie zrobić? Czy to jest to o czym myślę? Panowie, zachowujmy się jak gentlemani! Skoro obaj macie od dłuższego czasu ze sobą na pieńku, to zmierzycie się, lecz jeszcze nie teraz. Będzie to miało miejsce na... gali Extreme Rules! To nie koniec. Będzie to starcie na zasadach Last Man Standing Match! A ty Punk, szykuj się do walki. Już za chwilę zmierzysz się z Johnny'm Gargano!

*Publika przyjęła nowinę generalnego managera z dużą owacją. Kamera pokazywała zadowolnego Romana, który cieszył się na myśl o rewanżu na Punku na najbliższym Pay-Per-View. Sam "Chicago Made" rozgrzewał się w ringu. Następnie zobaczyliśmy reklamy, a zaraz po nich wejściówkę Johnny'ego Gargano...*

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magia-ksiazek.pun.pl www.fizjo-wsz.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl www.nfs.pun.pl