Ogłoszenie


#1 2012-08-05 19:36:06

Kreatywny Nick

Onszlauch Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 15
Punktów :   

R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

Łats ap?! x31
Whodzem do ringó!

Offline

 

#2 2012-08-05 19:36:35

Hardyz

Administrator LoW™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

Też wchodzem xD

Offline

 

#3 2012-08-05 19:51:01

Boomek ~Hulk Chogan~

Krzyżfajer Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

GONG

Kto ładniej max  17 i pół zdania

Offline

 

#4 2012-08-05 19:53:56

Kreatywny Nick

Onszlauch Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

moja walka na gali "Forum ogólne" siem własinie zaczyna!!!!!!!!!!! jestem super podniecony ale moim rywalem jest sam  Hardyz? Gong! Szybko do niego podchodzem i hedbut, a następnie punch (um. kontuzjowanie miszczów). Hardyz jest już kontuzjowany, a ja zakładam chinlock.

Offline

 

#5 2012-08-05 20:19:09

Hardyz

Administrator LoW™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

Nie óstraszyłem siem mojego dzisiejszego rywala, bo jestem zjebisty! Hardyz zjebisty! xDEEE
Napadłem tego Artufa serią punhuf w tfasz, po trzym szolder blokiem wyżuciłem go z ringa. Uadnie to zrobiłę, sam sobie pżyznam. Potem udeżyłem go stołem komentatorskim, gdy sendzia nie widział, i wżuciłem go zpowrotę do ringa. Hwyciłem sendziego i z pozycyji do Goryla Presz Szlem phnęłem go na Trufa. Sendzia nic nie pamietal bo go bolala glowa, ale ja w tym czasie, ocuknęłę sendziego letko i nic nie pamientał. Hfyciłem Trufa i zapiołem to, co on najbarciej nienawici - zapięłę mu Arm Bara, po którym renka mu sie wyrwaua, a to oznatrza kuniec walki. Zwyciezca: Hardyz.

Offline

 

#6 2012-08-05 20:22:07

Boomek ~Hulk Chogan~

Krzyżfajer Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

sondze rze ni ma co poruwnywac tych dwuch postuw poniewarz sa na totalnie innym poziomie pod wzglendem poziomu ortografii kreatywny popelnia durzo razoncych blednow ktorych jakims sposobem ustrzegl sie hardyz

hardyz przejmuje inicjatywe.

co do rywania renki to sondze ze to nie jest mozliwe. R-truth jest w armbarze i ma 1 szanse na wyjscie z submissionu

hardyz zrup kp i zdecyduj kim bendziezs gral bo bende cie musial zdyskwalifikowac

Offline

 

#7 2012-08-05 20:33:41

Kreatywny Nick

Onszlauch Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...........!!!!!!!!! jestem w armbaże! mam korzmary s nim zwionzane! tylko nie armbar!!!!!!!!!!1 mam na to jednak sposub. opowiadam mu śmieszne rasistofffskie rzarciki. kjedy ten siem simieje puszczam super nitro bąka. a ten ze śmiechu oraz smrodó pórzcza dźwigniem. ja siem podnosze i szybko do niego dopadam z czinlokiem. TAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!! CZINLOK TO POGROMCA HARDYZA - MYŚLĘ.

Offline

 

#8 2012-08-05 20:37:54

Boomek ~Hulk Chogan~

Krzyżfajer Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

urwała ci się renka


wygrywa Hardyz (bo mi dał lepszą łapówkę, twoja łapówa przy jego była śmieszna, ale jak sie do jutra z niej nie wyplaci to zmieniam zwycienzce.


Po walce wchodzi mistrz WWe hulk Chogan i uderza slatera pasem w głowę po czym wykonuje tombston. Nastempnie podnosi sgo i wyrzuca silnie za ring. wykonuje 450 splasch za ring na rywala i wykonuje swoj finisher. po czym bierze rywala na plery i wrzuca go w póbliczność. whodzi w publcznosc chwyta rywal za łeb i krenci mu kark. nastepnie przy swojej muzyce i z pasem w rence zchodzi na bs

KONTUZJE:

Hardyz:

Odkrencenie karkó - 1 dzień
rehabilitancja - 2 dni


Truth:

Pzyszycie renki - 2 dni
rechabilitacja - 2 dni

Offline

 

#9 2012-08-05 20:41:44

Kreatywny Nick

Onszlauch Team™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 15
Punktów :   

Re: R-Trutch vs Chicz Hardyz - LoW Heavyweight Crack Championship

Litl Dżimmy ciem napada jak wyhodzisz i ci wykonujem Dżołg Slam taki z przysiadę.

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samp-forum.pun.pl www.zakonpytonga.pun.pl www.naruto-playbyforum.pun.pl www.symbian.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl