Ogłoszenie


#1 2019-02-06 04:57:11

Hardyz

Administrator LoW™

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 45
Punktów :   

Segment otwierający CM Punk & Velveteen Dream (Raw 26)

26 wydanie gali Raw w roku 2018 rozpoczęło się od znanej wszystkim wejściówki mistrza WWE, CM Punka.



https://i.imgur.com/CgMyJji.gif

CM Punk miał w ręku mikrofon, a po wejściu do kwadratowego pierścienia rozpoczął swój speech.

https://i.imgur.com/bIlDd6U.gif
- Przymknijcie się, idioci. Tak naprawdę to nigdy nie lubiłem być w Nowym Orleanie, ani nawet w Luizjanie... Mam jednak coś ważnego do zakomunikowania. Wam wszystkim na widowni oraz tobie, Velveteen. Gratulacje. Zostałeś pretendentem do pasa WWE. Pokonałeś prawie 50-letniego emeryta Triple H'a, brawo! Jest to chyba Twoje największe osiągnięcie w karierze. Obawiam się jednak, że prawdopodobnie ostatnie... Widzisz, sprawa wygląda następująco. Jestem prorokiem i światłem opatrzności. Widzę rzeczy, których zwykli śmiertelnicy nie widzą. Moi nieliczni bracia i siostry uwierzyli we mnie i teraz czeka ich wspaniała przyszłość. Jestem pewien, że również mógłbyś do nas dołączyć i być jednym z nas, Velveteen. Jednak, jeśli nie zgodzisz się na moją JEDNORAZOWĄ propozycję, to obawiam się, że możesz tego pożałować. Tak samo jak pożałowali tego Christian oraz Cody. Dałem im szansę, a oni z niej nie skorzystali i zobacz co się z nimi stało. To ja zakończyłem ich kariery i nie ma ich już w WWE. Jedna z przepowiedni mówi właśnie, że również Twoją karierę zakończę na Hell in a Cell, a Ciebie potem będzie czekać długa i ciężka rehabilitacja. Dlatego nie chciałbym, abyś podzielił ich los. Dlatego ja wyciągam do Ciebie rękę. Dołącz do nas, Dream. Zostań moim bratem i uwierz we mnie. Zostań jednym z nas...

Wypowiedź mistrza WWE została przerwana przez znajomy theme song...

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wymiar-bakugan.pun.pl www.fon.pun.pl www.nintendods.pun.pl www.san-andreas.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl